Utila setarea. Si mai interesant ar fi daca gasiti in explorer o modalitate de afisare implicita a fisierelor (subdirectoare) ca in varianta 1809, odara cu 1903 au dat totul peste cap. La importarea unui fisier nu mai arata minimaginea fisierului ci doar denumirea lui. Desi am cautat, eu nu am gasit o setare de revenire la starea anterioara.
3 Comentarii la “Setează File Explorer să afișeze partițiile atunci când îl pornești”
Desi stiam demult cum se facea, am uitat, iar al vostru articol de pe acest site m-a ajutat, multumesc. 🙂
Utila setarea. Si mai interesant ar fi daca gasiti in explorer o modalitate de afisare implicita a fisierelor (subdirectoare) ca in varianta 1809, odara cu 1903 au dat totul peste cap. La importarea unui fisier nu mai arata minimaginea fisierului ci doar denumirea lui. Desi am cautat, eu nu am gasit o setare de revenire la starea anterioara.
Citeste asta: https://www.digitalcitizen.ro/vezi-fisierele-ca-un-profesionist-explorer